Poprvé jsme vyzkoušeli celotýdenní provoz. Organizaci dne jsme pozměnili a do zázemí školy jsme se nevraceli. Mohli jsme tak více času trávit v přírodě a podniknout delší výpravy do okolí. Zdolali jsem Baštu i cestu z Pilského údolí přes Červenou skalku. Celý týden jsme pojídali lesní maliny a podařilo se nám najít i jedlé houby. Jako zázemí, které je blízko lesa, jsme využili pozemek u rodinného domu na ulici Žerotínova.

letní školka I.

Druhý týden letní školky nám počasí opět přálo. Byla by škoda trávit odpolední čas na sídlišti a tak jsme ani tentokrát nevyužívali zázemí ve škole. Sezóna malin zkončila a tak jsme lezli po stromech a hledali první jablíčka. Vyjímečnou akcí byl cyklistický výlet po nové stezce do Mladkova. Ideální přiležitost k poznávání dopravních značek a pravidel silničního provozu.

letní školka II.

Také třetí týden prázdninové školky byl plný dojmů a krásných výletů. Velmi se vydařila pirátská výprava k rybníkům a mokřadům u obce Suchý. Silným zážitkem bylo setkání s desítkami malých žabiček.

letní školka III.

Poslední týden letní školky byl opět nabitý událostmi. Zatímco výlet do pískovcového lomu u Malého Chlumu nám nahradil pobyt na sluncem rozpálené mořské pláži, výlet do Chrudichrom nám ukázal krásy babího léta.

letní školka IV.